Dijital Mevzuat Yayıncılık

Hakkımızda

Türkiye’nin En Büyük Kanun ve Karar Takip Sistemi

Dijital Mevzuat

Firmamız 1983 yılında ülkemizin ekonomik açıdan hızla ilerlediği bir dönemde, Muhasebeci ve Avukatlarımızın güncel mevzuatı hızlı ve güvenilir bir şekilde takip etmelerini amaçlamasıyla faaliyetlerine İstanbul 'da başlamıştır.

O yıllarda Kanun ve Kararlara ilişkin bilgileri bulmakta çekilen güçlüğü gidermek amacıyla başlayan hizmetler zinciri, firmamızın ileri görüşlülüğü ve iş dünyasına daha geniş kapsamlı hizmet verebilme isteğiyle birleşerek, kısa zamanda büyümüştür.

Halen ilkelerinden ödün vermeyen firmamızın, 1983 yılında basılı yayın olan Maliye Sorunları SSK Mevzuatları dergisi ile başlayan yayın hayatını, 1998 yılında profesyonel ekibi ile bilgisayar ortamına taşımış ve binlerce abonesi ile güvenilir, hızlı ve doğru bilgiyle değerli üyelerine hizmet vermeye devam etmiştir.

Sürekli versiyon değiştirip teknolojiye ayak uyduran Digital Mevzuat 2004 yılında Kanun ve Kararlara daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için İnternetin bağlı olduğu her cihazdan giriş yapabileceğiniz bir ortama taşımış ve büyük bir başarıya imza atmıştır.

2018 yılında 37. yılımıza özel son versiyonumuz olan DİNLEME SİSTEMİMİZ üyelerimizin hizmetine sunulmuştur. Digital Mevzuat bundan sonraki yayın hayatına da sürekli kendini yenileyerek devam edecektir.

Dijital Mevzuat ve Hukuk Otomasyonu Abone Formunu İndirmek İçin Hemen Tıklayın